Browsing articles from "Czerwiec, 2011"

Galowy Koncert Jubileuszowy w Teatrze Nowym

cze 29, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

29 czerwca 2011 o godzinie 19.00 w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi rozpoczął się Galowy Koncert Jubileuszowy z okazji 50-lecia Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Włókniarzy „Poltex”. Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele osobistości ze świata polityki, kultury, nasi przyjaciele, rodziny i zespoły. Koncert rozpoczął się od wręczania nagród dla zespołu, kierownictwa oraz członków zespołu. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Koncert zakończył się podziękowaniami i listami gratulacyjnymi wręczanymi przez naszych gości. Występy okraszone były licznymi brawami i owacjami na stojąco, które były dla nas najwyższym dowodem uznania naszej pięćdziesięcioletniej pracy i działalności kulturalnej.

Czytaj więcej >>

Galeria z pierwszego Jubileuszowego Koncertu w Manufakturze

cze 20, 2011   //   by admin   //   Galeria  //  No Comments

Zapraszamy do galerii z Jubileuszowego Koncertu 50-lecia ZPiT POLTEX, który odbył się 18 czerwca w łódzkiej Manufakturze. Serdeczne podziękowania dla Pana Michała Plewki za udostępnienie zdjęć.

Czytaj więcej >>

Koncert Jubileuszowy – Poltex dla Łodzian

cze 18, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

18.06.2011 na Rynku w Manufakturze odbył się pierwszy galowy koncert jubileuszowy 50-cio lecia Zespołu Pieśni i Tańca Włókniarzy „POLTEX” dedykowany wszystkim mieszkańcom Łodzi. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy nasz jubileusz świętować wraz z Łodzianami w kolebce naszego zespołu, gdyż w 1961 roku to właśnie przy Zakładach Włókienniczych „Poltex” (które istniały na terenach obecnej Manufaktury) powołano nasz Zespół. Przez te 50 lat byliśmy ambasadorami polskiej kultury, reprezentowaliśmy Łódź w kraju i na świecie, a przede wszystkim byliśmy dla Was – dla wszystkich mieszkańców Łodzi.  Z okazji naszego jubileuszu życzymy sobie aby tak pozostało.
Zapraszamy do galerii