Browsing articles from "Grudzień, 2011"

WIGILIA W 25 BRYGADZIE KAWALERII POWIETRZNEJ

gru 22, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

W 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzinami żołnierzy poległych oraz żołnierzami, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu podczas wykonywania zadań poza granicami kraju. Mieliśmy przyjemność uświetnić to piękne spotkanie opłatkowe swoim występem, prezentując program tańców narodowych.

WIGILIA ZESPOŁU „POLTEX”

gru 20, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Na wieczorze wigilijnym spotkali się członkowie grupy dziecięcej wraz z rodzicami oraz tancerze grupy reprezentacyjnej. Był to przeuroczy wieczór pełen ciepła, rodzinnej atmosfery, życzliwości, okraszony śpiewaniem pięknych polskich kolęd.  Nie zabrakło Św. Mikołaja z drobnymi upominkami. Z tej okazji życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Polka na otwarcie Polki

gru 9, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Magda Gessler, restauratorka-celebrytka, bohaterka telewizyjnych „Kuchennych rewolucji” otworzyła w Łodzi dwie restauracje: Polkę i Marcello.  Uroczyste otwarcie Restauracji Polka nie mogło się odbyć bez polki zatańczonej przez ZPiT POLTEX. Nasze sieradzkie kostiumy pięknie komponowały się z Panią Magdą i wystrojem wnętrza nowo otwartej restauracji. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, serdecznie pozdrawiamy i z przyjemnością będziemy wspominać niezwykły wieczór.

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/media/set/?set=a.130142723765673.26323.127586694021276&type=1