Browsing articles from "Styczeń, 2012"

OGÓLNOPOLSKA GALA TAŃCA W SOSNOWCU

sty 26, 2012   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

ZNP „Łódź”zaprosił  ZPiT „Poltex” do Sosnowca.  Podczas  Ogólnopolskiej Gali Tańca Towarzyskiego Poltex zaprezentował taniec towarzyski po Polsku. Jak zwykle kujawiaki i oberki tańczone w formie towarzyskiej spotkały się z wielkim uznaniem. Musimy się pochwalić jeszcze jednym sukcesem, podczas wieczornego balu odbył się konkurs  na najlepiej tańczącą parę na parkiecie i z pośród tak licznego towarzystwa tanecznego konkurs wygrała nasza para Justyna Wiechno i Marcin Kożba. Gratulujemy!!!

 

5-LECIE MUZEUM FABRYKI

sty 25, 2012   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Nasz przyjaciel (jeżeli można tak powiedzieć o instytucji) skończył już 5 lat. Przez ten czas często razem pracowaliśmy, dużo koncertowaliśmy podczas wielu uroczystości. Pamiętamy piękną wystawę o Zespole jaką zorganizowało Muzeum. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na obchodach jubileuszowych. Uświetniliśmy tą imprezę  z ogromną przyjemnością.

Z tej okazji życzymy Muzeum Fabryki, jej twórcom, kierownictwu i pracownikom dalszego  rozwoju, abyśmy dalej mogli się spotykać podczas kolejnych rocznic.

KONCERT NA ŻUBARDZKIEJ

sty 24, 2012   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Zarówno „Mały Poltex” jak i ZPiT „Poltex” zaprezentowali się podczas koncertu dla Organizacji Samorządowych z Bałut. Organizowany przez B.O.K w Ośrodku Kultury na Żubardzkiej.

WITAMY NOWY ROK 2012

sty 1, 2012   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

„Pięćdziesiąt lat minęło……” Rok 2012 jest 51 rokiem naszej działalności. Życzymy wszystkim naszym tancerzom wielu pięknych koncertów i wspólnych niezapomnianych chwil.